بدیهی اما لازم

سلام

همونطور که در پست قبل به استحضارتون رسید از این به بعد نویسنده ی جدیدی در این وبلاگ قلم میزند.به نظرم واضح میاد ولی شاید لازم به تذکّر باشد که مواضع این دوست خوبم اعم از مواضع سیاسی،مذهبی،اجتماعی و...منتسب به خود او و نظرات شخصی او است.البته این مسئله در مورد مطالب خود من هم صادق است.من هم به عنوان یک خواننده پست ها رو می خوانم و در موارد مختلف موافق یا مخالف خواهم بود.این تذکّر در مورد نویسنده هایی در روزهای آینده به ما اضافه می شوند نیز صادق است.اساساً من شدیداً از نظرات مختلف و بعضاً مخالف در این وبلاگ استقبال میکنم،اگرچه که هیچ کدوم از اونها نظر شخصی ام نباشد.

به عنوان مثال این دوست خوبم در پست اخیرش از فعالیت در ستاد یکی از نامزدهای انتخابات سخن گفته بودحال آنکه تمام نزدیکان من شاهد بودند که من نه در ستاد نامزد مذکور و نه در هیتچ ستاد دیگری فعالیت نکردم.اگرچه به شدت به مسائل بعد از انتخابات معترض بودم و در این رابطه مطالب جدیدی هم خواهم نوشت.

بنابراین لطفاً پس از آنکه با نگاه محبّت آمیزتون این وبلاگ رو مورد عنایت قرار دادین به نویسنده ی پست هم توجه بکنید.

حق نگهدارتون

 

/ 4 نظر / 22 بازدید
سپیدار

سلام مثل اینکه انقدر کم به وبتون سر میزنین فراموش کردین چیا نوشتین! تاریخ تولدتون توی وبتون هست امیدوارم این دوستتون زیاد اینجا رو سیاسی نکنن،همینجوری فضای اینجا خیلی آروم و خوبه و قابله تامله کاش از اندیشه ها و خطهای فکریه دیگشون غیر از سیاست اینجا مینوشتن،سیاست همه جا رو و همه چیو خط خطی میکنه البته این فقط یه نظر شخصی بود.

خاکستری

سلام بر مرد عاشق. مدتی است که از شما و دیگر دوستان بی خبرم ویا بهتر بگویم از قافله تان جا مانده ام.در یکی از اتاقهای خاطراتم 3 سال خاطره با هم کلاسی هایم را محبوس کرده بودم که این سرک اتفاقی به وبلاگ شما موجب شد دراین اتاق گردو خاک گرفته باز شود.راستی روی تاقچه این اتاق عکس تعدادی از برو بچ با صفا حک شده.علی رضایی علی محمدو امیرزای خودمون و... وبلاگتون هم ماشالا خوب پر وپیمون شده.موفق باشید

تنها

قضیه داره پیچیده میشه!!

تنها

پیچ که بقیه هم میخوان بنویسن دیگه[سوال]